Posted on

Ranking suplementów – Anti-ageing

KATEGORIA SUPLEMENTY
NA SKÓRĘ – ANTIAGEING (1)

1. Collagenics – tabletki na zmarszczki

Collagenics to suplement diety, który korzystnie wpływa na zwiększenie tempa regeneracji skóry, sprawiając, że staje się ona bardziej elastyczna oraz mniej podatna na powstawanie zmarszczek. A dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym Collagenics znacząco osłabia działanie enzymów odpowiedzialnych za redukcję kolagenu w skórze.

Cena : 109.00 PLN

2. Impreskin – tabletki na zmarszczki

Impreskin to preparat, który przywraca skórze stopniowo jej naturalny młody blask, spłycając zmarszczki, poprawiając owal twarzy, a także przywracając jej jędrność, czy elastyczność. Preparat przyśpiesza również regenerację struktury naskórka, stymulując jego odbudowę i ochronę przed uszkodzeniem warstwy lipidowej. Dodatkowo Impreskin wpływa na pobudzenie procesu syntezy kolagenu oraz opóźnienie procesu starzenia się poprzez zmniejszenie ilości uwalnianych wolnych rodników.

Cena : 149.00 PLN

3. Kolagen Lift Drink 3D Efekt – tabletki na zmarszczki

Kolagen Lift Drink 3D Efekt to napój zawierający wysoką dawkę kolagenu, który znacznąco wpływa na sprężystość oraz jędrność skóry. A jest on bardzo ważnym elementem tkanki łącznej, gdyż nadaje jej odpowiedniej sprężystości podczas rozciągania. Stosowanie suplementu zapobiega wiotczeniu skóry, napina ją oraz uelastycznia, a także poprawia strukturę mięśni, czy ścięgien. Skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd, a twarz swój naturalny koloryt.

Cena : 148.79 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.