Posted on

Ranking suplementów – potencja i erekcja

KATEGORIA SUPLEMENTY NA EREKCJĘ (1)

1. Viageon - tabletki na erekcję

Viageon to suplement diety w postaci tabletek, który został stworzony przez holenderskich farmaceutów z laboratorium Holland Man BV, odznaczający się korzystnym wpływem na silniejszy pociąg seksualny oraz intensywniejszy orgazm, dzięki zwiększeniu poziomu ukrwienia w tkankach narządów płciowych. Spożycie jednej tabletki na 30 minut przed planowanym stosunkiem, zapewni satysfakcje z dłuższej i mocniejszej erekcji.

Cena : 59.90 PLN

2. VigraFast - tabletki na erekcję

Cena : 89.50 PLN

3. Potency Therapy - tabletki na erekcję

Potency Therapy to suplement diety, który pomaga wzmocnić erekcję podnosząc przy tym trwale sprawność seksualną mężczyzny. Odpowiednio dobrana mieszkanka naturalnych ziół zawarta w Potency Therapy podnosi poziom testosteronu, przyspiesza krążenie krwi, rozszerzając naczynia krwionośne, jak również zwiększa produkcję nasienia. Po dłuższym okresie przyjmowania Potency Therapy wzrasta ogólna sprawność seksualna oraz następuje intensyfikacja doznań intymnych.

Cena : 119.90 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.