Posted on

Ranking damskich feromonów

KATEGORIA FEROMONY DAMSKIE (1)

Damskie feromony to lotne substancje chemiczne z rodziny infochemicznej, nauturalnie wydzielane przez kobiece ciało. Ich działanie pomaga wzbudzić pożądanie osób w naszym otoczeniu, oraz zyskać ich zainteresowanie. Damskie feromony sprawiają, że inni stają się bardziej ulegli kobiecemu seksapilowi, a my roztaczamy aurę pełną kobiecej, uwodzicielskiej mocy. Feromony pobudzają rówież pola w mózgu odpowiedzialne za pozytywne emocje i uczucia, dzięki czemu ludzie chętniej z nami przebywają, a my zyskujemy ich przychylność. Produkty dostępne na rynku mają w składzie różne feromony, w rozmaitych konfiguracjach i stężeniach, od mocno stężonych feromonów i perfum z feromonami, aż po produkty z ich małymi ilościami. Z tego powodu, aby ułatwić wybór, przedstawiamy nasz ranking feromonów dla kobiet.

1. Love&Desire Premium Edition – feromony dla kobiet

Love&Desire Premium Edition Women to atrakcyjne połączenie kobiecych feromonów z perfumami, których specialnie wyselekcjonowanie nuty zapachowe: czarnej porzeczki, pomarańczy, włoskiej klementynki, kwiatu imbiru, czy drzewa cedrowego wpływają pobudzająco na zmysły. Love&Desire Premium Edition Women podświadomie działa na otoczenie, wzbudzając nie tylko zaufanie innych osób, ale także ułatwiając znacząco nawiązywanie nowych znajomości.

Cena : 199.90 PLN

2. Pheromone Essence – feromony dla kobiet

Pheromone Essence to niekwestionowany lider na rynku feromonów. Ten stężony zestaw feromonów zapewnia długie, skuteczne i kompleksowe działanie. To delikatnie perfumowany produkt, który możesz swobodnie używać i cieszyć się dzięki temu zdecydowaie większym powodzeniem. Pheromone Essence to jakość pozwalająca Ci na przejęcie kontroli nad sytuacjami społecznymi zatrzymując na Tobie uwagę innych ludzi, w atmosferze bezpieczeństwa i przychylności.

Cena : 149.90 PLN

3. BeMine Woman – perfumowane feromony dla kobiet

BeMine Woman to połączenie kobiecych perfum z feromonami zapachowymi, które podświadomie oddziałują na otoczenie skupiając jego uwagę na kobiecie. Uwalniane stopniowo, dodają poczucia pewności siebie i atrakcyjności, ułatwiają nawiązywanie kontaktów międzyludzkich, budząc przychylność oraz zaufanie otoczenia. Podnoszą także efektywność pracy, ułatwiając osiąganie sukcesów zawodowych.

Cena : 229.90 PLN

(1)Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.