Posted on

Ranking męskich feromonów

KATEGORIA FEROMONY MĘSKIE (1)

Męskie feromony to lotne substancje chemiczne z rodziny infochemicznej, nauturalnie wydzielane przez męskie ciało. Ich działanie pomaga wzbudzić pożądanie osób w naszym otoczeniu, zdbyć ich zainteresowanie i uznanie. Męskie feromony sprawiają, że inni stają się bardziej ulegli, a my roztaczamy aurę pełną męskich wibracji. Feromony pobudzają rówież pola w mózgu odpowiedzialne za pozytywne emocje i uczucia, dzięki czemu ludzie chętniej z nami przebywają, a my zyskujemy ich przychylność. Produkty dostępne na rynku mają w składzie różne feromony, w rozmaitych konfiguracjach i stężeniach, od mocno stężonych feromonów i perfum z feromonami, aż po produkty z małymi ilościami feromonów. Z tego powodu, aby ułatwić wybór, przedstawiamy nasz ranking feromonów dla mężczyzn.

1. Love&Desire Premium Edition – feromony dla mężczyzn

Love&Desire Premium Edition to oryginalna mieszanka czterech naturalnych feromonów, które w połączeniu z silnym, męskim zapachem, działają na podświadomość otoczenia, przyciągając jego uwagę i skupiając ją na każdym, kto je stosuje. Love&Desire Premium Edition dodają poczucia pewności siebie w kontaktach międzyludzkich zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym. Pomagają przyciągać uwagę atrakcyjnych kobiet, a także ułatwiają nawiązywanie z nimi relacji.

Cena : 199.90 PLN

2. Pheromone Essence – stężone feromony męskie

Pheromone Essence to niekwestionowany lider na rynku feromonów. Ten stężony zestaw feromonów zapewnia długie, skuteczne i kompleksowe działanie. To delikatnie perfumowany produkt, który możesz swobodnie używać i cieszyć się dzięki temu większym powodzeniem. Pheromone Essence to jakość pozwalająca Ci na przejęcie kontroli nad sytuacjami społecznymi zatrzymując na Tobie uwagę innych ludzi, w atmosferze bezpieczeństwa i przychylności.

Cena : 149.90 PLN

3. BeMine Man - perfumowane feromony dla mężczyzn

BeMine Man to perfumowane feromony dla mężczyzn, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość płci przeciwnej poprzez zmysł węchu, zwiększając jej zainteresowanie oraz pobudzając i koncentrując całą uwagę na mężczyźnie. Sukcesywnie uwalniające się feromony ułatwiają wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia. Podkreślają cechy osobowości mężczyzny typu alfa oraz sprzyjają zawieraniu nowych znajomości.

Cena : 229.90 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

One thought on “Ranking męskich feromonów

  1. Jestem zdecydowanym fanem Love&Desire Premium Edition, ich działanie jest znacznie mocniejsze niż w poprzednim wydaniu… Mam tylko nadzieję, że nie znikną nagle z rynku jako że to wersja limitowana…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.