Posted on

Ranking suplementów – kulturystyka

KATEGORIA KULTURYSTYKA (1)

1. Somatodrol – tabletki na przyrost masy mięśniowej

Somatodrol to suplement diety zawierający substancje stymulujące zwiększone wytwarzanie testosteronu oraz hormonu HGH, niezbędnych dla przyrostu mięśni, a także dla prawidłowego spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki działaniu preparatu możliwe jest znaczne przyśpieszenie wzrostu mięśni, eliminacja skurczów, czy napięcia mięśniowego. Regeneracja organizmu po wysiłku fizycznym przebiega zdecydowanie szybciej, można również odnotować zwiększenie wydajności oraz redukcję zmęczenia podczas ćwiczeń siłowych.

Cena : 89.99 PLN

2. Kimera – tabletki na rzeźbę

Kimera to suplement diety, który wpływa na odczuwalną poprawę procesu przemiany materii, przyśpieszenie spalania zbędnej tkanki tłuszczowej, a także pobudzenie organizmu do intensyfikowanego pozyskiwania energii w trakcie treningów. Preparat ułatwia również możliwe jak najlepsze przyswajanie białka, które jest podstawowym materiałem budulcowym dla mięśni. Dodatkowo Kimera wspomaga systematyczne zwiększanie się siły oraz ogólnej wytrzymałości organizmu.

Cena : 99.00 PLN

3. Men Solution – tabletki na przyrost masy mięśniowej

Men Solution to suplement diety w tabletkach, kompleksowo wspierający przyrost masy mięśniowej. Dzięki wysokiej zawartości L-argininy, preparat stymuluje produkcję glikogenu w mięśniach szkieletowych, poprawia krążenie krwi, zwiększa poziom ATP w organizmie, intensyfikuje procesy anaboliczne, a także ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Preparat pobudza także organizm do produkcji testosteronu i hormonu wzrostu, co ma znaczący wpływ na budowanie czystej masy mięśniowej.

Cena : 137.00 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.