Posted on

Ranking suplementów – oczyszczanie organizmu

KATEGORIA OCZYSZCZANIE ORGANIZMU (1)

1. Untoxin – tabletki na oczyszczanie organizmu

Untoxin jest to innowacyjny suplementem diety, który wspomaga naturalny proces oczyszczania organizmu nie powodując przy tym skurczy, czy uczucia dyskomfortu ze strony układu pokarmowego. Preparat pozbywa się nadmiaru toksyn, oczyszczając przy tym wątrobę, a także nerki, co prowadzi do znacznego przyśpieszenia przemiany materii i przekłada się również pozytywnie na redukcję ogólnej masy ciała. Dodatkowo Untoxin obniża poziom cholesterolu we krwi oraz dodaje sił witalnych.

Cena : 189.90 PLN

2. Spirulina + Chlorella – oczyszczenie organizmu z toksyn

Spirulina + Chlorella wspomaga naturalne procesy oczyszczania organizmu z toksyn oraz wszelkich złogów. Dodatkowo, wspiera ona budowanie naturalnej odporności, odmładza organizm, pomaga w likwidacji zaparć, przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek, poprawia fizyczną i psychiczną kondycję organizmu, a także dodaje sił witalnych. Jest bogatym źródłem witamin oraz minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Cena : 128.29 PLN

3. Spirulina Hawajska Pacifica – bogactwo naturalnych witamin i minerałów

Spirulina Hawajska Pacifica jest bogatym źródłem witamin dla organizmu. Usprawnia jego oczyszczanie z wszelkich toksyn, wspiera prawidłową pracę wątroby, nerek oraz procesów trawienych poprzez ustabilizowanie naturalnej flory przewodu pokarmowego. Dodatkowo, wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi, wspomaga odchudzanie oraz opóźnia procesy starzenia się organizmu.

Cena : 28.99 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.