Posted on

Ranking suplementów – odchudzanie i dieta

KATEGORIA ODCHUDZANIE I DIETA (1)

1. AcaiBerry 900 – tabletki na odchudzanie

AcaiBerry 900 to suplement diety zawierający jagody acai zamknięte w postaci kapsułek. Wpływają one na korzystnie przyspieszenie procesu przemiany materii, aktywują spalanie tkanki tłuszczowej oraz oczyszczają organizm z toksyn w naturalny sposób. Ponadto, suplement poprawia samopoczucie, zmniejsza apetyt oraz dodaje energii, regulując przy tym poziom cholesterolu we krwi.

Cena : 169.00 PLN

2. Green Coffee Plus – tabletki na odchudzanie

Green Coffee Plus to suplement diety zawierający ekstrakt z zielonej kawy w formie tabletek. A zawarty w nich kwas chlorogenowy znacząco ogranicza wchłanianie cukrów z przewodu pokarmowego co sprawia, że organizm zaczyna dużo szybko sięgać do zapasów tkanki tłuszczowej, które systematycznie spala, aby pozyskać z nich energię. Green Coffee Plus pobudza także aktywność procesów metabolicznych wątroby, która spala dzięki temu znacznie większe ilości tłuszczu. Dodatkowo preparat działa przeciwutleniająco, przeciwzapalnie, oczyszczając organizm z wolnych rodników oraz obniżając ciśnienie krwi.

Cena : 97.00 PLN

3. African Mango – tabletki na odchudzanie

African Mango to suplement oparty na naturalnym wyciągu z pestek afrykańskiego mango Irvingia Gabonensis, który wspiera proces odchudzania i przyczynia się do utrzymania szczupłej sylwetki ciała. African Mango nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, ale również zmniejsza uczucie łaknienia oraz zapewnia uczucie sytości na dłużej. Dodatkowo, reguluje poziom cholesterolu i glukozy we krwi, przeciwdziała stanom zapalnym oraz oczyszcza organizm z toksyn.

Cena : 149.37 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

One thought on “Ranking suplementów – odchudzanie i dieta

  1. Acaibery jest bardzo skuteczny, stosowałam go regularnie stosują jednocześnie dietę atkinsona. Efekty naprawdę są dobre… Niestety nie mogę tu dodać zdjęcia przed i po

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.