Posted on

Ranking suplementów – odchudzanie i dieta

KATEGORIA ODCHUDZANIE I DIETA (1)

1. SlimmerTime – tabletki na odchudzanie

SlimmerTime to suplement diety, który dzięki zawartości naturalnych składników odżywczych taki jak: glukomannan, zielona herbata, afrykańskie mango czy cykoria wspomaga organizm podczas procesu odchudzania poprzez przyśpieszenie tempa spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Ponadto SlimmerTime ogranicza zauważalnie apetyt oraz pomaga pozbyć się z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii.

Cena : 149.00 PLN

2. BurnBooster – tabletki na odchudzanie

BurnBooster to suplement diety oparty wyłącznie o naturalne składniki odżywcze: zielony jęczmień, pieprz kajeński, garcinia cambogia oraz zieloną kawę, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie odkładania się oraz intensywniejsze spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo BurnBooster wpływa na przyśpieszenie procesu przemiany materii, dodaje organizmowi energii pochodzącej z metabolizmu tłuszczów oraz zmniejsza łaknienie.

Cena : 149.00 PLN

3. African Mango – tabletki na odchudzanie

African Mango to suplement oparty na naturalnym wyciągu z pestek afrykańskiego mango Irvingia Gabonensis, który wspiera proces odchudzania i przyczynia się do utrzymania szczupłej sylwetki ciała. African Mango nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, ale również zmniejsza uczucie łaknienia oraz zapewnia uczucie sytości na dłużej. Dodatkowo, reguluje poziom cholesterolu i glukozy we krwi, przeciwdziała stanom zapalnym oraz oczyszcza organizm z toksyn.

Cena : 149.37 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

One thought on “Ranking suplementów – odchudzanie i dieta

  1. Acaibery jest bardzo skuteczny, stosowałam go regularnie stosują jednocześnie dietę atkinsona. Efekty naprawdę są dobre… Niestety nie mogę tu dodać zdjęcia przed i po

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.