Posted on

Ranking suplementów – powiększanie penisa

KATEGORIA POWIĘKSZANIE PENISA (1)

1. Member XXL – tabletki na powiększanie penisa

Member XXL to suplement diety, który dzięki zawartości specjalnie wyselekcjonowanych składników odżywczych, wpływa bezinwazyjnie na pogrubienie, a także wydłużenie penisa nawet o dodatkowe 6 – 9 cm. Dodatkowo Member XXL umożliwia również odbycie bardziej satysfakcjonującego zbliżenia, dzięki zwiększeniu wrażliwości narządów płciowych mężczyzny na bodźce zewnętrzne.

Cena : 159.90 PLN

2. Penilarge – tabletki na powiększanie penisa

Penilarge to preparat nowej generacji na powiększanie penisa, działający na układ krwionośny członka poprzez stymulowanie rozszerzania się naczyń krwionośnych, pobudzanie ośrodkowego układu nerwowego, oraz regulację gospodarki hormonalnej organizmu.

Cena : 149.90 PLN

3. XtraSize – tabletki na powiększanie penisa

XtraSize to suplement diety, oparty tylko i wyłącznie o naturalne składniki, który znacząco wpływa nie tylko na zwiększenie długości penia, ale także na jego pogrubienie. A wszystko dzięki intensywniejszemu niż dotychczas napływowi krwi do ciał jamistych członka, który staje się zarazem wrażliwszy na wszelkie formy doznań intymnych.

Cena : 179.00 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.