Posted on

Ranking suplementów – powiększanie piersi

KATEGORIA POWIĘKSZANIE PIERSI (1)

1. Perfect Bust – tabletki na powiększanie piersi

Perfect Bust to naturalny preparat uwydatniający piersi jak stanik push-up, poprzez stymulację gromadzenia się lipidów w adipocytach, dzięki czemu biust staje się pełniejszy i bardziej sprężysty. Dodatkowo wspomaga syntezę kolagenu w skórze poprawiając jej napięcie i jędrność biustu. Perfect Bust dostarcza niezbędnych substancji odżywczych dla metabolizmu tkanki łącznej i skóry, kompleksowo zajmując się wyglądem i zdrowiem Twoich piersi.

Cena : 169.90 PLN

2. BreastFast – tabletki na powiększanie piersi

BreastFast to suplement diety, zawierający wyłącznie naturalne składniki odżywcze, które pozytywnie wpływają na proces powiększenia piersi – stają się one optycznie silnej podkreślone i nabierają bardziej krągłych kształtów poprzez odbudowę mięśni oraz większe ujędrnienie skóry wokół nich.

Cena : 219.00 PLN

3. ProBreast Plus – tabletki na powiększanie piersi

ProBreast Plus jest naturalnym suplementem diety, który poprawia wygląd piersi oraz powiększa biust nawet o kilka rozmiarów, stymulując rozwój gruczołów sutkowych. Składniki preparatu wspomagają pracę układu hormonalnego, zwiększając poziom estrogenów w organizmie, co ma bezpośredni wpływ na wygląd biustu. Dodatkowo zapewniają skórze piersi piękny wygląd, chronią ją przed uszkodzeniami oraz ujędrniają.

Cena : 219.50 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.