Posted on

Ranking suplementów – przedwczesny wytrysk

KATEGORIA SUPLEMENTY
NA PRZEDWCZESNY WYTRYSK (1)

1. Orgasm Control – tabletki na przedwczesny wytrysk

Orgasm Control to suplement diety, który działa pobudzająco, normalizując jednocześnie odruchy odpowiadające za erekcję, obniżając poziom stresu i rozluźniając. Składniki preparatu pomagają niwelować nadwrażliwość na bodźce receptorów nerwowych, zlokalizowanych w okolicy narządów rozrodczych, powodując tym samym przedłużenie orgazmu i opóźnienie wytrysku. Dodatkowo, wspomagają funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego oraz podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną organizmu.

Cena : 124.90 PLN

2. Climax Control – tabletki na przedwczesny wytrysk

Climax Control to suplement diety, który wspomaga opóźnienie wytrysku u mężczyzn poprzez korzystny wpływ na regulację procesu wydzielania serotoniny – hormonu odpowiedzialnego za uwrażliwienie organów płciowych na bodźce fizyczne. Climax Control wspiera w ten sposób wzrost ogólnej sprawności seksualnej, libido, a także poprawia czynności ośrodkowego układu nerwowego mężczyzny.

Cena : 169.00 PLN

3. Orgasm Extra – tabletki na przedwczesny wytrysk

Orgasm Extra to suplement, który dzięki kontrolowaniu i regulacji mechanizmów odpowiedzialnych za erekcję wydłuża stosunek seksualny, opóźniając wytrysk. Zapewnia mocną erekcję, zwiększa ilość, jakość spermy oraz intensyfikuje doznania seksualne. Ponadto, reguluje i wspomaga pracę ośrodkowego układu nerwowego, podnosząc wydolność psychiczną i fizyczną organizmu.

Cena : 119.90 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.