Posted on

Ranking suplementów – stawy i kości

KATEGORIA STAWY I KOŚCI (1)

1. Flexa Plus – tabletki na stawy

Flexa Plus to suplement diety, którego zadaniem jest wzmocnić stawy i zapewnić im prawidłowe funkcjonowanie. Naturalne substancje zawarte w preparacie, odbudowują chrząstkę stawową oraz wspomagają zakres ruchu w stawie. Dostarczają niezbędne dla organizmu składniki, które bezpośrednio wpływają na kondycję stawów, łagodząc ból towarzyszący zwyrodnieniom oraz zapobiegając dalszym zmianom w strukturze kostnej.

Cena : 137.00 PLN

2. Flexin500 – tabletki na stawy

Flexin500 to suplement diety, stworzony w oparciu jedynie o naturalne składniki, który chroni oraz poprawia ogólny stan stawów. Przyczynia się do zlikwidowania przyczyny bólu, regeneracji i nadania ponownej zdolności funkcjonowania chorym stawom, zabezpieczając je dodatkowo przed nawrotem stanów zapalnych.

Cena : 67.00 PLN

3. Flexi-Bel – tabletki na stawy

Flexi-Bel to suplement diety ze spiruliną, który w naturalny sposób wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów, zabezpieczając ich ruchliwość i elastyczność. Ponadto działa wspomagająco w leczeniu objawów reumatyzmu, artretyzmu oraz osteoporozy. Regeneruje, a także uelastycznia chrząstkę stawową, ścięgna i kości. Dodatkowo wspomaga produkcję mazi stawowej oraz naturalną syntezę kolagenu.

Cena : 108.96 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.