Posted on

Ranking suplementów – włosy i paznokcie

KATEGORIA WŁOSY I PAZNOKCIE (1)

1. Jelly Bear Hair - żelki z witaminami na porost włosów

Jelly Bear Hair to suplement diety w postaci pomarańczowych żelek, którego główne składniki odżywcze takie jak: biotyna, tiamina, niacyna, czy kwas patentow są wykorzystywane w procesie dogłębnej odbudowy struktury włosa i wsparcia procesu jego właściwego przyrostu. Podanto dzięki zawartości cynku, selenu oraz miedzi Jelly Bear Hair przyczynia sie do rozrostu włosa, pobudza prawidłową pracę cebulek włosów oraz dba o właściwą kondycję skórę głowy.

Cena : 139.00PLN

2. Follixin – tabletki na porost włosów

Follixin jest innowacyjnym suplementem diety hamującym wypadanie włosów, a także stymulującym ich odbudowę. Preparat wzmacnia cebulki włosów, ich korzenie, a co najważniejsze odbudowuje utracone włosy oraz kompleksowo chroni pozostałe. Regularne stosowanie Follixin pozytywnie wpływa na porost włosów w okolicy czołowo-skroniowej zapobiegając równocześnie ich dalszemu wypadaniu. Dzięki temu włosy stają się znacznie grubsze oraz mocniejsze, a cebulki bardziej odżywione, czy wytrzymałe.

Cena : 179.00 PLN

3. Profolan – tabletki na porost włosów

Profolan to suplement diety dla mężczyzn, który dzięki innowacyjnej formule Grow3 będącej mieszanką naturalnych składników, stymuluje porost włosów oraz umacnia ich naturalny odcień. W składzie Profolanu znalazły się także witaminy i składniki mineralne, które blokują DHT, przyczyniają się do poprawy ukrwienia skóry głowy i wzmacniają mieszki włosowe. Piękne, zdrowe i mocne włosy uzyskuje się już po 3 miesiącach regularnego stosowania suplementu.

Cena : 187.60 PLN

(1) Powyżej przedstawiony ranking stanowi subiektywną opinię serwisu BioTrendy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).Protected by Copyscape

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.