Jak wybrać najskuteczniejsze feromony?

Jak wybrać najskuteczniejsze feromony?

Wiele osób narzeka na brak atrakcyjności czy pewność siebie. Coraz więcej zarówno kobiet jak i mężczyzn decyduje się poprawić samoocenę poprzez zakup feromonów. Odpowiednio dobrana mieszanina ma duży wpływ na pewność siebie. Jeżeli masz problem z nawiązywaniem kontaktów, pragniesz wyróżnić się z tłumu, a także przyciągnąć wymarzoną partnerką bądź partnera feromony to dobry wybór. Przed ich zakupem warto jednak zapoznać się z kilkoma istotnymi kwestiami.

1. Feromony nie są tożsame z perfumami – koszty produkcji perfum są stosunkowo niewielkie, oraz zawierają wyłącznie nuty zapachowe. Perfumy z feromonami natomiast zawierają składniki zapachowe, oraz ekstrakty feromonów. Powoduje to, że skuteczne feromony są znacznie droższe aniżeli znane nam „pachnidła”. Nie jest to nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że służą zupełnie do czego innego i mają inne działanie.

2. Znalezienie wysokojakościowych, skutecznych i bezpiecznych w użyciu feromonów nie jest rzeczą prostą – większość produktów na rynku jest najzwyczajniej w świecie tandetna – zawierają śladowe ilości feromonów. Sprawdzony produkt znajdziemy jedynie na stronie producenta, lub autoryzowanych sklepach, nie zaś na portalach aukcyjnych czy w osiedlowych butikach.

3. Wiele osób zapomina, że feromony to jedynie dodatek – ich celem jest bezpośrednie wspomaganie atrakcyjności, zwłaszcza w kontekście seksualnym. Niestety, nawet one nie pomogą, jeżeli nie dbamy o siebie, swój wygląd, ubiór oraz maniery.

4. Mimo, że feromony same w sobie nie są perfumami – można kupić perfumy z feromonami dodać stężone feromony do swoich perfum i stosować je razem. Naukowcy udowodnili, że feromony działają na tzn. umysł nieświadomy, zaś perfumy na umysł świadomy. Połączenie feromonów bezwonnych z wysokiej jakości perfumami bądź same feromony perfumowane potrafią zdziałać cuda w zakresie kontaktów z płcią przeciwną.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PRODUKTY W KATEGORII FEROMONY (1):


(1) Powyższe zestawienie przedstawia najczęściej wybierane produkty w danej kategorii, w ramach serwisu BioTrendy.pl

5. Krąży wiele teorii jakoby działanie feromonów opierało się jedynie na efekcie placebo – Nic bardziej mylnego. Naukowcy już wiele lat temu udowodnili, że istnieją związki zwane feromonami oraz że mają one duży wpływ na to, jak postrzegają nas inni.

6. Niektórzy uważają, że stosowanie feromonów jest nieetyczne – bowiem podpada pod świadomą manipulację. Kwestia ta jest na swój sposób kontrowersyjna. Jeżeli feromony miałyby podchodzić pod celową manipulację, równie dobrze można za nią uznać stosowanie dobrej jakości perfum czy nakładanie profesjonalnego makijażu. Niemal każda rzecz, począwszy od kosmetyków, poprzez odzież, a skończywszy na dodatkach wpływa na to, jak postrzegają nas inni. Odpowiednio dobrana sprawi, że osoby trzecie zwrócą na nas uwagę. Tak samo jest z feromonami.

7. Wbrew pozorom nie wszystkie feromony służą wyłącznie do uwodzenia – specjaliści wyodrębnili grupę feromonów, która doskonale sprawdza się również w… pracy. Mają one wpływ na pewność siebie, stanowczość, asertywność, a nawet na poczucie humoru.

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zakup feromonów czy też nie, musimy mieć świadomość, że skuteczne produkty te nie należą do tanich, a wybierając niedrogi produkt z pewnością kupujemy śladowe ilości feromonów, gdyż produkcja 1g jednego rodzaju feromonu to koszt około kliku tysięcy złotych! Jednak miligram wystarczy, aby produkt uznać za bardzo wysokostężony! Pewny efekt uzyskamy jedynie w przypadku wysokiej klasy mieszanek, których produkcja jest droga. Do Feromonów o wysokim stężeniu z pewnością możemy zaliczyć BeMine, BTB, czy Pheromone Essence.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis BioTrendy.pl nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Protected by Copyscape

Facebook Twitter

Zobacz również:

Czy feromony to placebo?