Powiększanie penisa – skuteczne metody

Powiększanie penisa – skuteczne metody

Wielu mężczyzn cierpi na szeroko pojęte kompleksy związane z wielkością swojego członka. Z niezależnych badań ankietowych wynika, że blisko 64 procent panów natychmiast przeprowadziłoby zabieg, który dodałby im prąciu co najmniej kilka centymetrów, jeśli tylko mieliby pewność, że jest on całkowicie bezpieczny. Na rynku istnieje wiele metod, również naturalnych, które docelowo zwiększają długość penisa.

Znanym mitem jest, że nie da się powiększyć penisa innymi metodami aniżeli zabiegiem chirurgicznym oraz że wiąże się to z niezliczoną ilością skutków ubocznych. Seksuolodzy już od wielu lat promują szereg bezpiecznych dla zdrowia i życia mężczyzn metod, które pozwalają znacząco wydłużyć prącie bez żadnych konsekwencji – bezinwazyjnie. Kluczem do sukcesu w zakresie powiększania penisa jest wybór odpowiedniej, komfortowej dla nas samych metody. Pierwsze efekty widoczne z pewnością przyczynią się do wyzbycia kompleksów oraz podniesienia samooceny.

Skuteczne metody powiększania penisa – mimo, że istnieje wiele metod powiększania penisa, warto skupić się na tych najmniej inwazyjnych, a więc niewymagających ingerencji chirurgicznej. Stosunkowo dobrym rozwiązaniem jest ekstander. Ekstander to specjalne urządzenie, które umożliwia rozciągnięcie członka nawet o kilka centymetrów w ciągu pół roku, za pomocą trakcji penisa. Trakcja penisa polega na naciągnięciu jego tkanki, oraz ciał jamistych do tego stopnia, że następuje cytokineza – komórki zmuszane do rozciągnięcia dzielą się, a tkanka zostaje rozszerzona na stałe. Wielu panów preferuje również tzn. pompki do penisa działające na podobnej zasadzie. Powiększanie penisa za pomocą pompki jest powszechnie znaną metodą, której nie trzeba opisywać. Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że na rynku znajdują się także niezawodne, w pełni naturalne suplementy diety, które umożliwiają szybkie zwiększenie objętości członka bez konieczności wykonywania skomplikowanych czynności.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE SUPLEMENTY DIETY W KATEGORII POWIĘKSZANIE PENISA (1):


(1) Powyższe zestawienie przedstawia najczęściej wybierane produkty w danej kategorii, w ramach serwisu BioTrendy.pl

Suplementy diety przydatne przy powiększaniu penisa – w przypadku suplementów diety dedykowanych panom, którzy pragną szybko i bezboleśnie powiększyć swojego członka, należy być niezwykle ostrożnym. Mimo, że istnieje wiele skutecznych, a zarazem bezpiecznych tabletek, których efekty zostały potwierdzone nie tylko przez producenta, ale również sztab specjalistów, naukowców oraz seksuologów, większość specyfików dostępna w powszechnym obrocie jest najzwyczajniej w świecie niebezpieczna dla naszego zdrowia.

Decydując się na powiększanie penisa z pomocą suplementów diety, należy wcześniej zasięgnąć opinii o ich działaniu i ewentualnych skutkach ubocznych. Mężczyźni szczególnie upodobali sobie takie tabletki jak Penilarge. Warto zauważyć, że wszystkie wymienione specyfiki zostały stworzone na bazie naturalnych składników. W ich przypadku mamy zatem niemal stuprocentową pewność, iż są bezpieczne zarówno dla naszego członka jak i całego organizmu. Skuteczność oraz bezpieczeństwo suplementów Penilarge, Penis XL, Natural XL, Member XXL oraz XtraSize zostały potwierdzone przez samych mężczyzn, którzy regularnie przyjmowali te tabletki.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu BioTrendy.pl w dniu publikacji opracowania. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis BioTrendy.pl nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu BioTrendy.pl jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Protected by Copyscape

Facebook Twitter

Zobacz również: